Jaki makijaż

Trendy makijażowe lato 2017

Obserwując najnowsze propozycje domów mody oraz światowe wybiegi można dowiedzieć się jakie będą najgorętsze trendy makijażowe nadchodzącego sezonu letniego. Królować będzie różnorodność, zarówno technik makijażu, jak i wykorzystywanych kolorów. Z całą pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie.

Trendy makijażowe lato 2017

W dalszym ciągu modny będzie niewidoczny makijaż, czyli make up no make up. Celem jest poprawienie urody w taki sposób, by użyte kosmetyki pozostawały niewidoczne. Żeby osiągnąć taki look warto sięgnąć po kremy bb, róże w kremie oraz bezbarwne pomadki ochronne.

Lato przywodzi na myśl wakacje spędzone na lazurowym wybrzeżu. Dlatego wiodącym makijażowym trendem będą cienie w niebieskich, granatowych i błękitnych kolorach. Do łask wrócą również eyelinery i kreski w morskich odcieniach.

Tego lata akcent padnie na usta. W ofertach drogerii coraz liczniej pojawiają się szminki w wyrazistych kolorach. Modne będą czerwienie, fuksje, neony, a nawet jaskrawe oranże. Będą one świetnym uzupełnieniem marynarskiego stylu. Dodadzą również szyku letnim, wieczorowym kreacjom.

Najnowszym trendem, który przywędrował do nas z Japonii jest strobing, czyli modelowanie światłem. Latem warto ożywić i wymodelować cerę przy pomocy rozświetlacza. Nałożony na kości policzkowe oraz łuki brwiowe wysmukli twarz.

Do łask wraca wygląd w stylu hippy doll. Charakterystyczne będą mocno podkreślone rzęsy. W ruch pójdą kredki, eyelinery i przede wszystkim tusze pogrubiające oraz wydłużające rzęsy. Taki makijaż będzie się doskonale komponował do kwiecistej sukienki w stylu lat 60.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *