Sukienki

Sukienki podkreślające kobiece kształty

Kobiece kształty  czasem były negowane przez modę – przypomnijmy sobie czasy, kiedy na wybiegach królowała top modelka Twiggy – jej mocno wychudzone ciało stało się wówczas wzorem, do którego wiele z pań dążyło, unieszczęśliwiając się dietami i walcząc z tym, czym obdarzyła je natura. Efekt takiej ucieczki przed kobiecością raczej nigdy nie zadowalał pań stosujących te metody, a często wręcz przyczyniał się do pogorszenia stanu ich zdrowia i… portfela.

Na szczęście te czasy bezpowrotnie minęły.  Chociaż moda przechodziła jeszcze różne przemiany, na przemian eksponując to tę, to tamtą część ciała i lansując określone typy budowy, dziś coraz więcej jest osób, które rozsądnie podchodzą do tego tematu i zamiast na silę starać się być kimś innym – podkreślają właśnie to, kim są z natury. Stąd coraz częściej daje się zauważyć na ulicach okrągłe biodra i obfite biusty, eksponowane z dumą przez właścicielki. Najlepszym zaś sposobem na ich wyeksponowanie są sukienki.

Nie ma chyba bardziej lubianego kobiecego ubioru niż sukienka. Nie ma też innego, który w obrębie jednej nazwy byłby tak zróżnicowany. Sukienki z rękawami, bez rękawów, na szelkach, na ramiączkach… O długości maxi, midi, mini, a nawet mikro… Poza tym można wyróżnić wiele ciekawych i modnych fasonów sukienek, które obecnie są najbardziej ‘na czasie’: bombki, plisowane, tulipanowe,  o kroju nietoperza, bandażowe, dresówki, i wiele, wiele innych.

Sukienka nadaje się na każdą okazję i na każdą porę roku – wystarczy dobrać tylko odpowiedni wzór i kolor. Nawet zwykła bawełniana sukienka sprawi, że będziemy wyglądać bardziej kobieco.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *