getry

Stylowe legginsy na każdą okazję

Fenomen legginsów wiąże się przede wszystkim z niespotykaną wygodą ich noszenia. Bezszwowe getry idealnie sprawdzają się u kobiet prowadzących aktywność fizyczną. Ponadto jest to niezwykle komfortowe ubranie na co dzień, które łatwo sparować z stylową tuniką lub bluzką. Sprawia to, że moda na leginsy będzie utrzymywała się jeszcze przez długie lata.

Wiele osób kojarzy legginsy jedynie z czarnymi getrami, które niektóre kobiety noszą zamiast rajstop do tuniki. Nic bardziej mylnego – na rynku dostępne są leginsy w rozmaitych kolorach i wzorach. Klasyczne, czarne getry zaczynają być powoli wypierane przez te bogato zdobione różnokolorowymi motywami. Młode dziewczyny bardzo chętnie kupują legginsy, które nawiązują do astrologii bądź zawierają motywy z komiksów bądź bajek. Bez wątpienia takie ubranie może znacząco urozmaicić wizerunek osoby, która je nosi.

Legginsy cieszą się nie tylko doskonałymi walorami wizualnymi, ale i praktycznymi. Skórzane, bezszwowe legginsy są często ubierane przez kobiety, które zajmują się profesjonalną jazdą konną. Takie getry zapobiegają otarciom i pozwalają na lepszą koordynację ruchową. Klasyczne, cienkie legginsy o niskiej gramaturze idealnie sprawdzają się podczas biegania oraz innych treningów. Specjalistyczne getry dla kobiet w ciąży wspomagają ich kręgosłup oraz pozwalają utrzymać brzuch w pozycji korzystnej dla nienarodzonego dziecka. Na rynku działają również firmy, które zajmują się produkcją leginsów wyszczuplających bądź pomocnych w walce z cellulitem.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że getry bardzo łatwo dopasować do wszelkich ubrań czy kreacji. Legginsy w kolorach koktajlowych mogą urozmaicić wygląd sukienki w kolorach pastelowych. Z kolei klasyczne getry mogą stanowić doskonałe uzupełnienie przewiewnej tuniki bądź dłuższej bluzki. Szczególną popularnością cieszą się poza porą letnią – wtedy, kiedy na same szorty jest po prostu za zimno.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *